Divat_mesterseges_intelligencia_es_doppingolo_deneverek_is_teritekre_kerulnek_az_SZTE_Szabadegyetem_tavaszi_eloadassorozataban

Divat, mesterséges intelligencia és doppingoló denevérek is terítékre kerülnek az SZTE Szabadegyetem tavaszi előadássorozatában

2024. február 12.

Az SZTE Szabadegyetem XXXIII. szemeszterének előadássorozata a 2023/2024-es tanév második félévében február 14-én startol, szokás szerint a Házasság Hetén. A szerdánként, 18:00 órától, a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében megtekinthető prezentációk sorát Dr. Mihalec Gábor pár- és családterapeuta Mi ketten és a pénz című előadása nyitja.

Az SZTE Szabadegyetem népszerű előadásai a 2023/24-es tanév tavaszi szemeszterében színes témaválasztékkal várják az érdeklődőket. Az érdeklődők a szakértők prezentációit szerdánként, 18:00 órától a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében tekinthetik meg. Az aktuális előadásokat követően, a Szeged Televízió műsorában, illetve a Szabadegyetem honlapján visszanézhetők a bemutatók. Az előadás felvételeinek feltöltése a szerkesztés ütemében történik, így az előző heti előadások várhatóan hétfőnként kerülnek fel a honlapra. Február 14. és április 15. között tizenegy, változatos téma kerül terítékre.

Az SZTE Szabadegyetem tavaszi félévének előadásai:

1. Dr. Mihalec Gábor (pár- és családterapeuta)

Mi ketten és a pénz

2024. 02. 14.

2. Dr. habil. Czeglédi András (SZTE-BTK Filozófia Tanszék)

Ukrónia és vidéke

2024. 02. 21.

3. Dr. Priskin Gyula (SZTE-BTK Ókortörténeti Tanszék)

Ozirisz égi mítosza

2024. 03. 06

4. Dr. Süli Attila (HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum, Hadtörténeti Kutató Osztály)

Erdély Szabadságharca 1848-49-ben