Sporthírek

1 2 3
2014. április 07.
2 perc

Végletekig kiélezett, hosszabbításba torkolló összecsapáson kerekedett felül a most futó idényben immár negyedízben a Jászberényen a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata a középszakasz legutóbbi játéknapján.

2014. április 03.
3 perc

Az első negyed csapnivaló védekezése után rendezte sorait a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata, s végül rendkívül magabiztos játékot bemutatva 20 pontos sikert könyvelhetett el a ZTE ellen a középszakasz 2014. április 2-i játéknapján.

2014. március 28.
2 perc

Megszerezte negyedik bajnoki sikerét a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem női vízilabdacsapata, miután az alapszakasz utolsó játéknapján három góllal legyőzte a sereghajtó angyalföldi együttest.

2014. március 27.
2 perc

A Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata a mérkőzést végig uralva, rendkívül magabiztos játékot bemutatva iskolázta le a gyenge napot kifogó Falco gárdáját a középszakasz legutóbbi játéknapján.

1 perc

Sportszombattal zárhatják a hónapot márciusban is az SZTE polgárai. A Szegedi Tudományegyetem Sportközpontja a hónap utolsó szombatján, március 29-én nyitott kapukkal várja a mozogni vágyókat.

2014. március 26.
1 perc

A Falco gárdáját látja vendégül a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata a középszakasz 7. fordulójában.

2014. március 24.
2 perc

Nagy csatában maradt alul a Pécs otthonában a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata az alsóházi középszakasz hatodik fordulójában. Nikola Lazic csapatának így nem sikerült megszereznie zsinórban negyedik győzelmét.

2014. március 18.
1 perc

A Jászberény és a Nyíregyháza feletti győzelem után a Körmendet látja vendégül a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata a középszakasz következő, 2014. március 19-i játéknapján.

2014. március 15.
2 perc

Lagymatag első, pörgős második, szenzációs harmadik és talán a vártnál izgalmasabb negyedik játékrész – így jellemezhetnénk talán legtalálóbban a negyedek alakulását a Szedeák szempontjából a nyíregyházi siker kapcsán.

2014. március 14.
3 perc

Hatalmas csatában kerekedett felül a Naturtex-SZTE-Szedeák a Jászberényen a középszakasz 2014. március 11-én lejátszott mérkőzésén.

1 perc

A sereghajtó Nyíregyháza otthonában vendégszerepel 2014. március 14-én a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata a középszakasz következő játéknapján.

3 perc

Elsősorban első félidei gyenge játékának köszönhetően kétgólos vereséget szenvedett a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem csapata a BVSC gárdájától az OB I 12. fordulójában.

2014. március 10.
2 perc

Nem sikerült bravúrt végrehajtania Zalaegerszegen a Naturtex-SZTE-Szedeák féfi kosárlabdacsapatának. Ugyan Csorvási Milánék a végjátékig tartották a lépést az esélyesebb hazai csapattal, végül mégis 14 ponttal alulmaradtak.

2 perc

Második félidei parádés játékának köszönhetően kiütötte a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem a Honvéd POLO gárdáját a női vízilabda OB I 12. fordulójában.

2014. március 08.
1 perc

A Zalaegerszeg otthonában kezdi meg középszakaszbeli menetelését a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata.

2014. március 07.
1 perc

Tavaszi első győzelmére készülve száll medencébe a Honvéd ellen a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem női vízilabdacsapata 2014. március 8-án.

2014. március 03.
2 perc

Hiába volt szinte végig pariban a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata a friss magyarkupa-ezüstérmes Sopronnal, végül mégis hatpontos vereséget szenvedett az alapszakasz utolsó játéknapján.

2014. február 28.
1 perc

Az idei Magyar Kupa-döntős Sopron KC otthonában zárja a bajnokság alapszakaszát a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata.

2 perc

Nagy csatában, három góllal győzte le a címvédő Eger a végig jól küzdő Szegedet a női vízilabda OB I legutóbbi játéknapján.

2014. február 24.
3 perc

Változatos csatában múlta felül a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata a vendég Jászberény gárdáját az alapszakasz legutóbbi játéknapján. A hazaiak győzelmüket elsősorban az utolsó negyedben mutatott koncentrált játékuknak köszönhetik.

2014. február 18.
1 perc

2014. február 22-én, szombaton a Szegedi Tudományegyetem polgárai és családtagjaik, vendégeik díjtalanul használhatják a Hattyas sori sportközpont szabadtéri sportpályáit és kondicionáló termét.

2014. február 17.
2 perc

Az első és utolsó negyedben mutatott jó játéka ellenére háromgólos vereséget szenvedett a Szegedi Vízmű Taylor&Nash női vízilabdacsapata a Szentes elleni megyei rangadón, az alapszakasz 9. fordulójában.

2 perc

Bár tisztesen helytállt, mégis papírforma vereséget szenvedett soros bajnokiján a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata. Nikola Lazic legénysége az éllovas Atomerőmű otthonában 14 ponttal kapott ki.

2014. február 14.
1 perc

Edzőváltásra kényszerült a héten a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem női vízilabdacsapata. Lakó Gábor megnövekedett munkahelyi elfoglaltságai miatt köszönt le, helyét pedig Major Levente vette át a kispadon.

1 perc

Az éllovas paksi Atomerőmű otthonába látogat a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata az NB I következő fordulójában.

2014. február 10.
2 perc

Különösen az első félidőben mutatott gyenge támadójátékának köszönhetően sima vereséget szenvedett az újév első bajnoki meccsén a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem női vízilabdacsapata a Dunaújváros gárdájától.

2014. február 04.
1 perc

Kónya Zsófia és bátyja jótékonysági akciót indított annak érdekében, hogy a sportolónő szülei is jelen lehessenek a téli ötkarikás játékokon.

2014. február 03.
2 perc

Megszerezte idei első sikerét a Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata az NB I legutóbbi játéknapján. Nikola Lazic tanítványai meggyőző játékkal fektették két vállra a szombathelyi alakulatot.

2014. február 01.
1 perc

Új edző irányításával öt vereséget követően nyerne újra a szegedi együttes a férfi kosárlabda NB I/A-ban.

2014. január 23.
1 perc

2014. január 25-én, szombaton 9 és 16 között az egyetem polgárai és családtagjaik díjtalanul használhatják Hattyas sori SZTE Sportközpont szabadtéri sportpályáit, kondicionálótermét.

2014. január 17.
2 perc

Szemernyi esélyt sem hagyott az Alba Fehérvár a Szedeáknak a férfi kosárlabda NB I 13. fordulójából elhalasztott bajnokiján. A fehérváriak magabiztos játékot bemutatva gyűjtötték be az újabb hazai győzelmüket.

2014. január 15.
1 perc

Korábban halasztott mérkőzáést pótolnak 2014. január 15-én az egyetemisták. Az Alba Fehérvár vendégeként a tisztes helytállás a cél.

2014. január 13.
2 perc

A férfi kosárlabda NB I 16. fordulójában a Naturtex-SZTE-Szedeák rendkívül gyenge napot fogott ki a sereghajtó Nyíregyháza otthonában, aminek rendkívül sima vereség lett a következménye. A Sitku Ernő vezette hazai csapat magabiztos játékkal szerezte meg az első otthoni sikerét a bajnoki évadban.

2014. január 10.
1 perc

Az utolsó helyezett Nyíregyháza otthonában győznie kell a szegedi férfi kosárlabdacsapatnak a 2014. január 11-i bajnokin.

2014. január 05.
4 perc

A Zalaegerszeget még karácsony előtt megverték az egyetemisták, az új esztendő első napjaiban azonban kikaptak Kecskeméten.

2013. december 21.
1 perc

Harmadik helyen végzett a téli Universiadén a magyar női rövidpályás gyorskorcsolyaváltó, melynek tagja volt a Szegedi Tudományegyetem hallgatója, Lajtos Szandra is.

2013. december 16.
3 perc

A Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata nehéz mérkőzésen csikarta ki újabb győzelmét az alapszakasz 12. fordulójában. Bonifert Domonkos legényei a végig szívósan küzdő Pécs gárdáját fektették két vállra hazai környezetben.

2013. december 12.
1 perc

Az olaszországi Trentóban 2013. december 11. és 21. között zajló 26. téli Universiadén a magyar küldöttség tagja a rövidpályás gyorskorcsolyázó Lajtos Szandra, az SZTE JGYPK hallgatója is.

2013. december 08.
3 perc

Szabó Gábor, a szegedi egyetem rektora is ajándékot adott át az ÁGOTA Alapítvány gyermekeinek a Szedeák – Sopron bajnoki kosármeccs szünetében.

2013. december 06.
1 perc

Olimpikon cselgáncsozók részvételével rendez nyílt napot a Szegedi Judo Sportegyesület a Hattyas sori SZTE Sportközpont küzdősporttermében.

1 perc

A férfi kosárlabda NB I A csoportjának 11. fordulójában a Naturtex-SZTE-Szedeák csapata a Sopron KC-t látja vendégül. A december 6-án 18.30-kor kezdődő mérkőzést nagyszabású jótékonysági ajándékosztás is kíséri majd Szent Miklós napján. Tehát adódik a kérdés: vajon győzelem kerül-e elő abból a bizonyos puttonyból?

2013. december 04.
3 perc

Huszonkét hónapos projekt keretében fejlesztik az SZTE sporttudományi, sportorvosi képzéseit, azok tananyagát, hazai és nemzetközi sporttudományi hálózatépítést hajtanak végre, kiterjesztik a sporttudományi doktori programot, sportirodát hoznak létre, szélesítik a sportolói mentorprogramot.

2013. november 28.
3 perc

A Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem női vízilabdacsapata szép sikert ért el, harmadik lett a magyar kupában. Ennek apropóján kérdeztük az együttes két kapusát, Szikora Enikőt és Tóth Esztert.

2 perc

Uniós támogatással fejlesztik az SZTE sporttudományi, sportélettani és sportorvosi képzését, és intézményi sportiroda is létrejön.

2013. november 25.
2 perc

Összesen száztizenegy, felsőoktatásban tanuló élsportoló részesül a 2013/14-es tanév első félében a Magyar Sportcsillagok Ösztöndíjban, amellyel a kormány az első diploma megszerzését támogatja.

2 perc

Megszerezte első győzelmét a bajnokságban a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem együttese a női vízilabda OB I 6. fordulójában. A Lakó-csapat a Honvéd POLO otthonából hozta el a három bajnoki pontot egy rendkívül parázs összecsapás végén.

3 perc

Bár az első félidő végén még vezetett, s végig jól küzdött a Naturtex-SZTE-Szedeák, végül mégis vereséget szenvedett az Atomerőmű gárdájától a férfi kosárlabda NB I 9. fordulójában.

2013. november 23.
1 perc

November 23-án a Honvéd POLO otthonában vendégszerepel a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem női vízilabda-csapata az OB I 6. fordulójában.