Belső auditor képzést hirdet az SZTE Mérnöki Kar

2016. március 04.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara és a Konformitás Kft. minőségirányítási rendszer belső auditor képzést hirdet. A képzés célja, hogy a résztvevők elsajátítsák az ISO 9001 szabvány követelményeinek megfelelő minőségirányítási rendszer (MIR) működtetésének, felülvizsgálatának és fejlesztésének módszereit.

A tanúsított minőségirányítási rendszerrel rendelkező vagy a rendszer kiépítését tervező vállalatoknál a belső auditorokra (képességeikre, ismereteikre és látásmódjukra), jelentős feladat hárul a rendszerépítésről, annak működtetésén keresztül a fejlesztési folyamatok meghatározásáig.

A képzést elsősorban az SZTE azon végzés előtt álló hallgatóinak ajánlják, akik érdeklődnek a vállalatirányítási rendszerek iránt, és olyan területen kívánnak a jövőben elhelyezkedni, ahol sikeres munkavállalásukat, karrierlehetőségeiket elősegítheti a belső auditori végzettség.

Sikeres vizsga esetén a hallgatók igazolást kapnak a képzés elvégzéséről.

A jelentkezés előfeltétele a hallgatói jogviszony a Szegedi Tudományegyetem nappali tagozatán.

A képzés költsége: 20.000, Ft + ÁFA/fő (azaz bruttó: 25.400, - Ft/fő)

A jelentkezés és befizetés határideje: 2016. március 11. (péntek)

A jelentkezési lap itt elérhető.

A képzés tervezett időpontja: 2016. március 18-19 (péntek - szombat)

A képzésről és a jelentkezésről további információ itt. Érdekelődni lehet a lehotai@mk.u-szeged.hu e-mail címen vagy a 546-031-es telefonszámon Lehotainé Szabó Andreánál.