kir__mir

Környezetirányítási rendszer belső auditor képzés indul a Mérnöki Karon

2016. szeptember 14.

Környezetirányítási rendszer belső auditor képzést hirdet az SZTE Mérnöki Kara. A képzés célja, hogy a résztvevők elsajátítsák az ISO 14001 szabvány követelményeinek megfelelő környezetirányítási rendszer működtetését, felülvizsgálatát és a környezeti tervezés módszereit. A jelentkezéseket szeptember 30-ig várják.

A képzést elsősorban vállalati vezetőknek és belső auditoroknak ajánlják, akik a vállalatirányítási rendszerek iránt elkötelezettek és úgy érzik, hogy további eredményes munkájukat elősegíti a belső auditori végzettség is.

A képzésen részt vevők sikeres vizsga esetén igazolást kapnak a képzés elvégzéséről.

A képzés jelentkezés előfeltételei: Hallgatói jogviszony a Szegedi Tudományegyetem nappali tagozatán. (Létszámtól függően levelező tagozaton tanulók jelentkezését is elfogadjuk.)

A képzés költsége: 20.000, Ft + ÁFA/fő (azaz bruttó: 25.400, - Ft/fő)

Idegen nyelvű bizonyítvány díja: - bruttó- 1500 Ft/ nyelv

A képzés tervezett időpontja: 2016. október 07. (péntek) és október 14. (péntek)

A jelentkezés határideje: 2016. szeptember 30. (péntek)

A jelentkezés módja: A kitöltött jelentkezési lapot az azon szereplő címre kell eljuttatni elektronikusan vagy papír alapon. A jelentkezési lap itt letölthető.

A képzés részletes felhívása itt megtekinthető.