Ecollégium az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumban

2017. február 13.

Az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumban februárban induló Ecollégium című beszélgetéssorozata során olyan országosan és nemzetközileg elismert szakemberekkel ismerkedhetnek meg az érdeklődők, akiknek a gazdasági, az üzleti szférába vezető útja a MÓRA falai közül indult.

A meghívottak olyan felsővezetők, üzletemberek, akik egykoron ugyanazon tanulók asztalait koptatták, mint mai a szakkollégisták, akik talán a legérzékletesebb példákkal tudnak szolgálni a karrierjüket tervezgető hallgatók számára.

A beszélgetéssorozat programja:

Február 16. csütörtök 19.00 - Takács István Péter, IT alkalmazás manager, E.ON,
VISZ képviselő, Vezető Informatikusok Szövetsége,

az SZTE-n végzett közgazdász-informatikusként

Február 20. hétfő 18.00 - Esztergályos Dóra, volt főigazgató-helyettes, Nemzetgazdasági Minisztérium,

volt pályázati főigazgató, Emberi Erőforrás Támogatáskezelő, főosztályvezető, Miniszterelnöki hivatal

SZTE BTK majd Corvinus Egyetem

Március 1. szerda 19.00 - Kecsmár Zsuzsa, alapító, marketing vezető, Antavo Loyalty Software

SZTE BTK majd SZTE GTK

Március 8. szerda 19.00 - Szénási Enikő Lilla, ügyvezető igazgató, Emmaroz Méretes Női Szabóság és Szalon, Emmaroz Tanácsadó Közhasznú Nonprofit Kft

SZTE ÁJTK majd SZTE GTK

Március 9. csütörtök - Szakáli István Loránd, agrárfejlesztésért és hungarikumokért felelős helyettes államtitkár

SZTE BTK majd SZTE GTK

ecollegium_plakat_02_14

Várható még (időpont hamarosan): Besenyi Péter, cégvezető, 220volt Magyarország Kft.

A sorozatról a szakkollégium honlapján. A legközelebbi előadóhoz kapcsolódó Facebook esemény itt.