KIR_MIR

Környezetirányítási rendszer belső auditor képzés indul a Mérnöki Karon

2017. november 28.

Az SZTE Mérnöki Kara és a Konformitás Kft. környezetirányítási rendszer belső auditor képzést indít az MSZ ISO/IEC 14001:2015 szabvány szerint. A kurzust az MK és a TTIK hallgatóinak, a környezetvédelem és a környzetirányítás iránt érdeklődőknek ajánlják.

Egyebek mellett az ISO 14001 szabvány követelményeinek megfelelő környezetirányítási rendszer (KIR) működtetését, felülvizsgálatát, környezeti tervezés módszereit tanulhatják meg azok, akik jelentkeznek az SZTE Mérnöki Kar által meghirdetett környezetirányítási rendszer belső auditor képzésre. A képzést elsősorban azoknak a Mérnöki Karon vagy a Természettudományi és Informatikai Karon tanuló egyetemistáknak ajánlják, akik érdeklődnek a környzetvédelem és környezetirányítás iránt.

A képzésen részt vevők sikeres vizsga esetén igazolást kapnak a képzés elvégzéséről.

A képzés ideje: 2017. december 1. és december 2.

A képzés helye: SZTE Mérnöki Kar 'A' épület (Mars tér 7.) Kiselőadó terem

Jelentkezési határidő a képzés idejéig a létszámtól függően.

Részletes információk letöltése

Jelentkezési lap letöltése