Kutatás a hallgatói elvárások felmérésére

2018. június 19.

A hallgatók tanulmányainak minőségi támogatása céljából indított kutatást az SZTE Oktatási Igazgatósága. A kérdőív július 9-ig a CooSpace-ben érhető el.

A tanulmányi sikeresség nem csak a tudáson és a konkrét képességeken múlik. Sok olyan tényező van, ami befolyásolja, hogy a jó képességek mellett vagy éppen azok ellenére hogy fog valaki teljesíteni tanulmányai során. Az egyik ilyen tényező a személyi és tárgyi infrastruktúra, amelynek biztosítása az egyetem feladata. Ahhoz, hogy ezen háttér kialakítása során az egyetem a legjobb döntéseket hozza, meg kell ismernie hallgatóinak egyetemmel szemben támasztott igényeit, elvárásait.

Kérjük, hogy a hallgatók tanulmányainak minőségi támogatása céljából indított kutatásunkhoz járuljon hozzá ezen kérdőív kitöltésével!

A kérdőív a központi Hallgatói információs színtéren érhető el a CooSpace-ben. A kérdőív kitöltése anonim módon történik és mindössze húsz percet vesz igénybe.