XXXIX. SZTE EHÖK Nevezéses Horgászverseny

2019. szeptember 17.

Az SZTE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat október 13-án a sándorfalvai Nádastónál rendezi meg a XXXIX. Nevezéses Horgászversenyt. Az eddigiekhez hasonlóan idén is oktatói, dolgozói és hallgatói kategóriákban lehet jelentkezni a versenyre, október 4-ig.

A hagyományokhoz híven a Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata idén ősszel is megrendezi horgászversenyét. Az október 13-ai versenyre 3+1 fős csapatok jelentkezését várják három – oktatói, dolgozói és hallgatói – kategóriában.

horgaszverseny_plakat

A csapatverseny végeredménye a csapatok tagjai által fogott halak össztömege alapján alakul ki. Az egyéni verseny sorrendje (kategóriánként) a fogott halak össztömege alapján dől el. A verseny az országos általános horgászrend szerint folyik (három bot/csapat fenekező vagy úszós készséggel). A versenyen sem méret-, sem darabkorlátozás nincs. A kifogott halakat mindenki köteles életben tartani és a mérlegelés után a vízbe visszaereszteni.

Időpont: 2019. október 13. vasárnap
Helyszín: Sándorfalva, Nádastó
Jelentkezni: a szek@ehok.u-szeged.hu email címen lehet.
Jelentkezési határidő: 2019. október 4. péntek, 12:00-ig.

Az email tartalmazza a csapatnevet, kategóriát, a csapattagok nevét és pólóméretét, a csapatkapitány nevét és elérhetőségét (e-mail cím és az egyik csapattag telefonszáma).

További információ a Facebook eseménynél érhető el.