Banki_Gyorgy_borito

Mentor(h)áló: Bánki György lélektani előadása következik

2023. november 30.

Visszatér a Mentor(h)áló színpadára december 4-én, hétfőn este Dr. Bánki György pszichiáter. Az év kiemelt lélektani előadása következik.

Dr. Bánki György pszichiáter a Mentor(h)áló eddigi történetének egyik legsikeresebb előadója - fanyar humorával, széles körű tájékozottságával, különleges hangulatú, mindig mély tartalommal bíró előadásaival már több ízben elvarázsolta a nézőket.

Dr. Bánki György az elmúlt években lélektani szemszögből elemez társadalmi kérdéseket. Szomorú tény adja a hétfő esti előadás apropóját: a gyanakvás, a gyűlölködés, a félelem és a megosztottság hosszú idő óta jelen van a mai Magyarországon - nemcsak a közéletben, de mindennapi emberi kapcsolatainkban is. Fontos, hogy egy profi szakember segítségével ismerjük meg ezek működését és kezelését.

• Vajon honnan ered ez a rendkívüli mértékű gyűlölet a mai Magyarországon?
• Mit tehetünk a gyanakvás, a széthúzás és a gyűlölet ellen?
• Tanulhatunk-e belőle, ha megismerjük azokat a mozgatórugókat, azokat a mechanizmusokat, amelyek ezek mögött állnak?

Az előadás címe: Ami összeköt! Időpontja: 2023. december 4., hétfő 18.00
Helyszíne: IH Rendezvényközpont (Szeged, Felső Tisza-part 2.)

Jegyek személyesen az IH Rendezvényközpontban és online, a https://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/list/event/BANKIGYORGY231204 oldalon kaphatók. 500 hely már foglalt! Erre az előadásra a Szegedi Tudományegyetem dolgozói és hallgatói SZTE-kártya felmutatásával kedvezményes jegyeket vásárolhatnak a rendezvény helyszínén.