Shawn_Kobb

Shawn Kobb amerikai kultúrattasé látogat az SZTE-re

2023. október 20.

A Szegedi Tudományegyetem BTK Angol-Amerikai Intézete és az American Corner Szeged szervezésében Szegedre látogat Shawn Kobb amerikai kultúrattasé október 25-én.

American Diplomat by Day, Writer by Night (And Sometimes the Other Way Around) címmel tart egyórás angol nyelvű előadást Shawn Kobb amerikai kultúrattasé 2023. október 25-én 14 órától az SZTE BTK Angol-Amerikai Intézet 2. emelet 3-as teremben (Egyetem utca 2.). A diplomata munkája mellett arról is mesél, milyen módon hódol egyik kedvenc hobbijának, az írásnak, hiszen íróként több misztikus, sci-fi, krimi témájú regényt és rövid történetet publikált már.

ShawnKobb_poster

Shawn Kobb szegedi programja az előadással nem ér véget, mivel ugyanezen a napon esedékes az American Corner Szeged filmvetítése, ahol Steven Spielberg Harmadik Típusú Találkozások című filmje kerül a képernyőre. A vetítés a Zsigmond Vilmos Filmfesztivállal együttműködve valósul meg - Zsigmond Vilmos ezen a filmen végzett operatőri munkáját Oscar-díjjal jutalmazták 1978-ban. A vetítést követő interaktív beszélgetést Shawn Kobb vezeti.

A program ingyenesen látogatható, további információ itt.