Gyerekeknek való darabok is kaphatók az SZTE SHOP-ban. Fotó: Kovács-Jerney Ádám

Újra megnyílt az SZTE ajándékboltja - Képgalériával!

2024. február 09.

A megszokott helyen, az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ átriumában modern arculattal és bővített kínálattal nyitott újra több mint 2 és fél éves kihagyás után az SZTE SHOP, a Szegedi Tudományegyetem hivatalos ajándékboltja.

A pandémia miatt bezárt üzlet most újra tágas vevőtérrel és havonta változó akciókkal várja az egyetemi polgárokat. Akcióiról Facebook- és Instagram-oldalainkon is hírt adunk.

Az SZTE SHOP széles választékában az egyetemi pulcsiktól, a pólókon, bögréken, jegyzetfüzeteken keresztül sokféle ajándéktárgy megtalálható, de a kosárlabda szerelmeseinek is érdemes benézniük, hiszen SZTE-SZEDEÁK szurkolói mezeket, pulcsikat, hátizsákokat és sapkákat is árusítanak. Emellett a családokra is gondoltak, ruházati termékeik között gyerekeknek való darabokat - bodykat, pólókat, pulóvereket - is találnak a vásárlók.

Látogass el az újra megnyílt SZTE SHOP-ba!
Látogass el az újra megnyílt SZTE SHOP-ba! Fotók: Kovács-Jerney Ádám

Az üzlet mellett a népszerű webshop is tovább üzemel, a megrendelt termékek az üzletben vehetők át nyitvatartási időben, hétköznaponként 10 és 18 óra között.

Nézd meg invitáló videónkat is!

web: www.szteshop.hu
Üzlet: Szeged, Ady tér 10.
Nyitvatartás: H-P 10.00-18.00-ig

SZTE Info

A borítóképen: Gyerekeknek való darabok is kaphatók az SZTE SHOP-ban. Fotó: Kovács-Jerney Ádám