Ingyenes SZTE-s jegyek a Pick Szeged meccseire

2009. szeptember 06.
Az SZTE Hallgatói és Közkapcsolati Rektorhelyettesi Hivatala a Szegedi Tudományegyetem és a Sante Kézilabda Sport- és Reklámszervező Kft közötti megállapodás alapján az egyetem hallgatói, dolgozói és korlátozott létszámban SZTE Alma Mater tagjai részére a Pick Szeged Szegeden megrendezendő magyar kupa és bajnoki mérkőzéseire ingyenes részvételi lehetőséget biztosít.
A bérleteket a mérkőzéseket megelőzően a hallgatói, illetve a főállású közalkalmazotti jogviszony – például diákigazolvánnyal, dolgozói kártyával történő – igazolását követően a József Attila Tanulmányi és Információs Központ információs pultjánál lehet átvenni ügyfélfogadási időben. A bérleteket az igények beérkezési sorrendjében osztják ki, s a mérkőzést követő három munkanapon belül kell visszaszolgáltatni őket.

A mérkőzések időpontjai elérhetőek a Pick Szeged hivatalos honlapjáról: www.pick-szeged.sport.hu

Jó szurkolást kíván az SZTE Hallgatói és Közkapcsolati Rektorhelyettesi Hivatala!